Voor vragen of het doorgeven van afgelastingen, app of sms Ben Berndt: 06 - 2531 6097
Datum | Competitiesoort | Vertrek | Tijd | Wedstrijd | Status | Scheidsrechter | Veld | Kl. Thuis | Kl. Uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30 mrt. | regulier | 14:00 | Winkel 3 - Kleine Sluis 3 | Te spelen | J. (Jan) Bloothooft | veld 1 - A-veld | 1 | 4 | |||
30 mrt. | regulier | 13:30 | 14:45 | Spirit 30 (SC) JO15-2 - Winkel JO15-1 | Te spelen | veld 1 | |||||
1 apr. | regulier | 11:30 | Winkel VR1 - ADO '20 VR1 | Te spelen | H. (Henk) Langedijk | veld 1 - A-veld | 2 | 3 | |||
1 apr. | regulier | 14:00 | Winkel 1 - Sint Boys (St.Maarten) 1 | Te spelen | E. (Erwin) Visser | veld 1 - A-veld | 1 | 4 | |||
6 apr. | regulier | 09:30 | Winkel JO8-1 - FC Den Helder JO8-2 | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
6 apr. | regulier | 09:30 | Winkel JO11-1 - VIOS-W JO11-1 | Te spelen | veld 2 A - B-veld | ||||||
6 apr. | regulier | 08:30 | 09:30 | ZAP JO8-2JM - Winkel JO8-2 | Te spelen | veld 3 A1 - C | |||||
6 apr. | regulier | 08:45 | 09:30 | VZV JO7-1 - Winkel JO7-1 | Te spelen | veld 2 A1a | |||||
6 apr. | regulier | 09:50 | Nieuwe Niedorp JO7-1 - Winkel JO7-1 | Te spelen | veld 2 A1a | ||||||
6 apr. | regulier | 09:15 | 10:00 | Hugo Boys JO9-1 - Winkel JO9-1 | Te spelen | veld 2 A1 | |||||
6 apr. | regulier | 09:30 | 11:00 | s.v. Enkhuizen MO15-1 - Winkel MO15-1 | Te spelen | veld 4 (D) | |||||
6 apr. | regulier | 11:30 | Winkel MO13-1 - WSV 30 MO13-1 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
6 apr. | regulier | 11:30 | Winkel JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 | Te spelen | J (Jan) Wissink | veld 1 - A-veld | |||||
6 apr. | regulier | 11:30 | Winkel JO9-2M - Purmerland MO9-1 | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
6 apr. | regulier | 11:00 | 12:00 | DWOW JO14-1 - Winkel JO14-1 | Te spelen | veld 1 | |||||
6 apr. | regulier | 11:30 | 12:30 | ST FC Medemblik/Opperdoes MO17-2 - Winkel MO17-2 (9-tal) | Te spelen | veld 1(A) | |||||
6 apr. | regulier | 11:45 | 12:45 | Westfriezen JO16-2 - Winkel JO16-1 | Te spelen | veld 3 | |||||
6 apr. | regulier | 14:00 | Winkel MO17-1 - DESS MO17-1 | Te spelen | J. (Jan) Schouten | veld 1 - A-veld | |||||
6 apr. | regulier | 14:00 | Winkel JO15-1 - Medemblik FC JO15-2 | Te spelen | F (Frank) Boukes | veld 2 - B-veld | |||||
7 apr. | regulier | 09:00 | 10:00 | LSVV 7 - Winkel 4 | Te spelen | C-veld | |||||
7 apr. | regulier | 11:00 | Winkel 3 - ZAP 3 | Te spelen | N.J. (Nico) Schilder | veld 2 - B-veld | |||||
7 apr. | regulier | 09:45 | 11:00 | Callantsoog VR1 - Winkel VR2 | Te spelen | W. (Wendy) Holswilder | veld 2 | 6 | 3 | ||
7 apr. | regulier | 11:30 | Winkel 2 - Woudia 2 | Te spelen | B. (Ben) Berndt | veld 1 - A-veld | |||||
7 apr. | regulier | 10:00 | 11:30 | V.V. Bergen VR1 - Winkel VR1 | Te spelen | E. (Erik) Namoyan | veld 4 | ||||
7 apr. | regulier | 14:00 | Winkel 1 - Geel Zwart 30 1 | Te spelen | B. (Brandon) van Deelen | veld 1 - A-veld | |||||
13 apr. | regulier | 09:00 | Wieringermeer JO13-1 - Winkel JO13-1 | Te spelen | B. (Bart) Ridder | veld 1 | |||||
13 apr. | regulier | 09:30 | Hollandia T JO11-1 - Winkel JO11-1 | Te spelen | veld B B - B veld | ||||||
13 apr. | regulier | 09:35 | Winkel MO17-2 (9-tal) - Blauw Wit (W) MO17-1 | Te spelen | N. (Niels) Kranenburg | veld 2 - B-veld | |||||
13 apr. | regulier | 10:00 | Winkel JO9-1 - Medemblik FC JO9-2 | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
13 apr. | regulier | 10:00 | VIOS-W JO7-1 - Winkel JO7-1 | Te spelen | veld 2 A1b | ||||||
13 apr. | regulier | 10:20 | VZV JO7-1 - Winkel JO7-1 | Te spelen | veld 2 A1b | ||||||
13 apr. | regulier | 11:00 | ZAP JO8-1 - Winkel JO8-1 | Te spelen | veld 2 A1 - B | ||||||
13 apr. | regulier | 11:00 | Grasshoppers MO9-1 - Winkel JO9-2M | Te spelen | veld A (hoofd) A1 | ||||||
13 apr. | regulier | 11:30 | Winkel JO14-1 - Vrone JO14-2 | Te spelen | Afgeschermd | veld 1 - A-veld | |||||
13 apr. | regulier | 11:30 | Winkel JO8-2 - Opperdoes, JO8-1JM | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
13 apr. | regulier | 12:00 | Flevo MO13-1 - Winkel MO13-1 | Te spelen | A.C. (Arie) Zeeman | veld 1 | |||||
13 apr. | regulier | 13:00 | KGB MO17-1 - Winkel MO17-1 | Te spelen | veld 1 | ||||||
13 apr. | regulier | 13:30 | Winkel JO10-1 - s.v. Enkhuizen JO10-3JM | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
13 apr. | regulier | 13:45 | Schagen United JO15-3 - Winkel JO15-1 | Te spelen | veld 3 - Jac Vink | ||||||
13 apr. | regulier | 14:00 | Winkel JO16-1 - HSV Sport 1889 JO16-1 | Te spelen | B. (Bas) Engelbracht | veld 1 - A-veld | |||||
14 apr. | regulier | 11:00 | Winkel 4 - Hollandia T 3 | Te spelen | J. (Jan) Bloothooft | veld 2 - B-veld | |||||
14 apr. | regulier | 11:30 | Winkel VR2 - Apollo 68 VR1 | Te spelen | P. (Paul) Kreuk | veld 1 - A-veld | |||||
14 apr. | regulier | 11:30 | Geel Zwart 30 2 - Winkel 3 | Te spelen | A.N.M. (Adri) de Wit | veld 1 | |||||
14 apr. | regulier | 13:00 | Sporting Andijk 2 - Winkel 2 | Te spelen | veld 1 | ||||||
14 apr. | regulier | 14:00 | Winkel VR1 - Buitenveldert sc. VR1 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
14 apr. | regulier | 14:00 | Succes 1 - Winkel 1 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
20 apr. | regulier | 09:30 | Winkel JO9-2M - Grasshoppers MO9-2 | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
20 apr. | regulier | 09:30 | Winkel JO11-1 - LSVV JO11-3 | Te spelen | veld 2 A - B-veld | ||||||
20 apr. | regulier | 10:00 | SSA-SJO VV Egmond MO17-1 - Winkel MO17-2 (9-tal) | Te spelen | veld 1 | ||||||
20 apr. | regulier | 10:00 | Nieuwe Niedorp JO9-2 - Winkel JO9-1 | Te spelen | veld 1 A1 - A veld | ||||||
20 apr. | regulier | 10:00 | Sint Boys (St.Maarten) JO7-1 - Winkel JO7-1 | Te spelen | veld 1 B1a - A-veld | ||||||
20 apr. | regulier | 10:20 | VIOS-W JO7-1 - Winkel JO7-1 | Te spelen | veld 1 B1a - A-veld | ||||||
20 apr. | regulier | 11:00 | DWB MO15-1 - Winkel MO15-1 | Te spelen | veld 1 | ||||||
20 apr. | regulier | 11:15 | Petten JO14-1 - Winkel JO14-1 | Te spelen | S. (Sander) Hink | veld 1 - Hoofdveld | |||||
20 apr. | regulier | 11:15 | Sint Boys (St.Maarten) JO8-1 - Winkel JO8-1 | Te spelen | veld 2 A1 | ||||||
20 apr. | regulier | 11:30 | Winkel JO13-1 - Kolping Boys JO13-3 | Te spelen | A (Andy) Webster | veld 1 - A-veld | |||||
20 apr. | regulier | 11:30 | Winkel JO8-2 - Westfriezen JO8-4JM | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
20 apr. | regulier | 12:00 | Flevo JO10-1 - Winkel JO10-1 | Te spelen | veld 2 A1 | ||||||
20 apr. | regulier | 14:00 | Winkel MO17-1 - LSVV MO17-1 | Te spelen | W. (Wim) van Leeuwen | veld 1 - A-veld | |||||
20 apr. | regulier | 14:00 | Winkel JO16-1 - Schagen United JO16-3 | Te spelen | J. (Jan) Schouten | veld 2 - B-veld | |||||
20 apr. | regulier | 14:00 | DWOW JO15-1 - Winkel JO15-1 | Te spelen | veld 2 | ||||||
21 apr. | regulier | 10:30 | Winkel 3 - Sint Boys (St.Maarten) 2 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
21 apr. | regulier | 11:30 | Winkel 2 - HSV Sport 1889 2 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
21 apr. | regulier | 12:00 | Con Zelo 4 - Winkel 4 | Te spelen | veld B | ||||||
21 apr. | regulier | 12:30 | RKHVV VR1 - Winkel VR1 | Te spelen | veld A | ||||||
21 apr. | regulier | 12:45 | Winkel VR2 - Wiron VR1 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
21 apr. | regulier | 14:00 | Winkel 1 - Victoria O 1 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
28 apr. | regulier | 09:00 | 10:30 | Succes 2 - Winkel 2 | Te spelen | veld 1 - A-veld | |||||
28 apr. | regulier | 14:00 | Sint Boys (St.Maarten) 1 - Winkel 1 | Te spelen | veld 1 | ||||||
4 mei. | regulier | 10:45 | 12:00 | WSV 30 MO13-1 - Winkel MO13-1 | Te spelen | veld 2 - Veld B | 9 - Kleedkamer 9 | 10 - Kleedkamer 10 | |||
5 mei. | regulier | 10:00 | 11:00 | Sint Boys (St.Maarten) 2 - Winkel 3 | Te spelen | veld 1 | |||||
5 mei. | regulier | 10:00 | 11:30 | HSV Sport 1889 2 - Winkel 2 | Te spelen | veld A | |||||
9 mei. | regulier | 14:00 | Winkel 1 - Koog (de) 1 | Te spelen | veld 1 - A-veld | 1 | 4 | ||||
11 mei. | regulier | 08:45 | JVC JO8-2 - Winkel JO8-1 | Te spelen | veld 1 B2 | ||||||
11 mei. | regulier | 09:00 | Westfriezen JO9-5 - Winkel JO9-1 | Te spelen | veld 2 B1 | ||||||
11 mei. | regulier | 09:30 | Winkel MO13-1 - KSV MO13-2 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 09:30 | Winkel JO11-1 - Dirkshorn JO11-1 | Te spelen | veld 2 A - B-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 09:30 | Winkel JO8-2 - Hugo Boys JO8-2 | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 10:45 | Winkel JO7-1 - Hollandia T JO7-1 | Te spelen | veld 3 A2a - F-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 11:00 | Zwaluwen 30 HCSV JO14-2 - Winkel JO14-1 | Te spelen | veld 1 | ||||||
11 mei. | regulier | 11:05 | Winkel JO7-1 - VIOS-W JO7-2 | Te spelen | veld 3 A2a - F-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 11:30 | LSVV JO10-1 - Winkel JO10-1 | Te spelen | B-veld A1 | ||||||
11 mei. | regulier | 11:45 | Winkel MO15-1 - Schagen United MO15-3 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 11:45 | Winkel JO13-1 - JVC JO13-1 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 12:00 | Winkel JO9-2M - KSV JO9-6 | Te spelen | veld 3 A1 - F-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 14:00 | Winkel MO17-1 - VVW MO17-1 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 14:00 | Winkel JO16-1 - Blokkers de JO16-2 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
11 mei. | regulier | 14:30 | Vitesse 22 MO17-2 - Winkel MO17-2 (9-tal) | Te spelen | veld 3 - C | ||||||
12 mei. | regulier | 10:00 | Winkel 3 - Vesdo 2 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
12 mei. | regulier | 10:00 | VIOS-W 5 - Winkel 4 | Te spelen | veld 2 | ||||||
12 mei. | regulier | 12:00 | Winkel 2 - Zouaven (de) 3 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
12 mei. | regulier | 13:00 | Winkel VR1 - Hoogland VR1 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
12 mei. | regulier | 14:00 | Winkel 1 - Alkmaarsche Boys 1 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
12 mei. | regulier | 14:00 | Winkel VR2 - KSV VR2 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
18 mei. | regulier | 10:00 | Winkel MO13-1 - KFC MO13-2 | Te spelen | veld 1 - A-veld | ||||||
18 mei. | regulier | 10:00 | Winkel MO17-2 (9-tal) - MOC MO17-1 | Te spelen | veld 2 - B-veld | ||||||
18 mei. | regulier | 12:00 | SVW 27 MO15-1 (9-tal) - Winkel MO15-1 | Te spelen | veld 1 | ||||||
18 mei. | regulier | 12:15 | Schagen United MO17-2 - Winkel MO17-1 | Te spelen | veld 2 - Paul Verra | ||||||
20 mei. | regulier | 14:00 | Beuningse Boys VR1 - Winkel VR1 | Te spelen | veld 1 | ||||||
20 mei. | regulier | 14:00 | Dirkshorn 1 - Winkel 1 | Te spelen | Veld A |
V.V. Winkel
Bosstraat 94
1731 SG Winkel
T: 0224 - 54 22 92
E: info@vvwinkel.nl
Routeplanner