• Lid worden?

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeldKl.thuisKl.uit
    24 sep. AFGELASTSchagen United MO10-2Winkel JO10-2regulierveld 4 A1 - Gaaf Advies
    27 sep. 18:30Winkel JO10-1Sporting Andijk JO10-1regulierveld 2 A2 - B-veld56
    27 sep. 18:30Winkel JO9-1VZV JO9-1regulierveld 2 A1 - B-veld78
    28 sep. 17:00Winkel JO8-3Schagen United JO8-4regulierveld 3 A2 - F-veld78
    28 sep. 18:30Winkel JO8-2Victoria O JO8-2regulierveld 3 A1 - F-veld78
    28 sep. 18:30Winkel MO15-1FC Den Helder MO15-2regulierveld 1 - A-veld23
    28 sep. 18:30Oosthuizen JO15-1Winkel JO15-2regulierveld 2106
    28 sep. 18:30BOL MO13-1 (9-tal)Winkel MO13-1regulierveld 1
    28 sep. 18:30RKEDO JO17-2Winkel JO17-1regulierveld 1
    1 okt. 08:30Schagen United JO13-3Winkel JO13-1regulierveld 1 - Vomar
    1 okt. 09:00RKEDO JO8-2Winkel JO8-2regulierveld 1 B1
    1 okt. 09:45Winkel JO12-1FC Den Helder JO12-2regulierveld 2 B - B-veld
    1 okt. 10:00Winkel MO11-1Always Forward MO11-1regulierveld 2 A - B-veld
    1 okt. 10:30Winkel JO8-1Wieringermeer JO8-1regulierveld 3 A1 - F-veld
    1 okt. 11:00Winkel MO13-1KSV MO13-1regulierveld 1 - A-veld
    1 okt. 11:00Flevo JO10-1Winkel JO10-1regulierveld 2 A1
    1 okt. 11:15Hollandia T JO9-1Winkel JO9-1regulierTR2 A1
    1 okt. 13:00SV Spartanen JO15-2Winkel JO15-1regulierveld B
    1 okt. 13:30Winkel JO10-2DWB JO10-1JMregulierveld 3 A1 - F-veld
    1 okt. 13:45Winkel JO15-2SVW 27 JO15-2regulierveld 2 - B-veld
    1 okt. 13:45Winkel MO17-1DWOW MO17-1regulierveld 1 - A-veld
    2 okt. 11:00Winkel 4Kleine Sluis 4regulierveld 2 - B-veld
    2 okt. 11:00ADO '20 VR1Winkel VR1regulierveld 1 (A)
    2 okt. 11:30Winkel 2ZAP 3regulierveld 1 - A-veld
    2 okt. 11:30Vesdo 3Winkel 3regulierveld 1
    2 okt. 11:30Schagen United VR2Winkel VR2regulierveld 2 - Paul Verra
    2 okt. 13:30Winkel JO17-1Hugo Boys JO17-1regulierveld 2 - B-veld
    2 okt. 14:00Winkel 1Egmondia 1regulierveld 1 - A-veld
    3 okt. 20:40Winkel-Boekel b.v. VR1ZA/ Bluedesk Internet VR2regulierNiedorp veld 1
    8 okt. 08:45DTS JO9-1Winkel JO9-1regulierveld 1 A2
    8 okt. 09:15VVS 46 JO8-2Winkel JO8-2regulierveld 3 A2 - Veld C
    8 okt. 10:00Winkel JO8-1Nieuwe Niedorp JO8-2regulierveld 3 A1 - F-veld
    8 okt. 10:00Winkel MO11-1Medemblik FC MO11-1regulierveld 2 A - B-veld
    8 okt. 10:30Winkel MO13-1Reiger Boys MO13-2regulierveld 1 - A-veld
    8 okt. 11:00Wieringermeer MO15-1Winkel MO15-1regulierveld 1
    8 okt. 11:15SV Spartanen JO10-3Winkel JO10-2regulierveld B A272
    8 okt. 11:30Winkel JO8-3VVS 46 JO8-3regulierveld 3 A1 - F-veld
    8 okt. 12:00Winkel JO12-1Schagen United JO12-3regulierveld 2 A - B-veld
    8 okt. 14:00Winkel JO15-1DWOW JO15-1regulierveld 1 - A-veld
    8 okt. 14:00Winkel MO17-1Schagen United MO17-2regulierveld 2 - B-veld