• Heren 4

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatie
    27 sep. 10:30regulierWinkel 4 - Vesdo 3Sportpark Winkel
    4 okt. 11:00regulierWieringerwaard 3 - Winkel 4Sportpark Wieringerwaard
    11 okt. 10:30regulierWinkel 4 - FC Den Helder 8Sportpark Winkel
    18 okt. 11:00regulierVIOS-W 5 - Winkel 4Sportpark De Doorbraak
  • Poulestanden Winkel 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KGB 522006246
    2SEW 5201134-11
    3Winkel 4201114-31

    Poulestanden Winkel 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wieringerwaard 311009093
    2Hollandia T 410101101
    3Vesdo 310101101
    4Con Zelo 600000000
    5FC Den Helder 600000000
    6Sint Boys (St.Maarten) 300000000
    7VIOS-W 600000000
    8VIOS-W 500000000
    9VZV 300000000
    10Winkel 400000000
    11FC Den Helder 8100109-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 sep.SEW 5 - Winkel 41 - 1
    10 sep.JO18-1 - JO18-15 - 3
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barelds, Merlijn
    Geest, Chris van der
    Hageman, Mees
    Koster, Noël
    Langerak, Robin van
    Lont, Dylan
    Veer, Remco de
    Veghel, Koen van
    Visser, Bart
    Wetsteijn, Marcel
  • Staf

    NaamFunctie
    Berndt, BenTeammanager
    Berndt, BenAssistent-scheidsrechter(club)
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Winkel 4

    VS

    Vesdo 3

    27 september 202010:30 uur
    Sportpark Winkel veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Winkel 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd