• Beste speelsters en ouders,

    Bijgaand treffen jullie de voorlopige teamindeling voor de meisjesafdeling voor het seizoen 2018-2019, inclusief trainers en coaches (trainingstijden volgen spoedig). De eerste officiƫle wedstrijden zullen gespeeld worden in het weekend van 1 en 2 september. Wanneer de eerste training is, dat je hoor je van je coach of trainer.
    Eventuele nieuwe leden zullen in de loop van augustus worden ingedeeld.

    Klik hier voor het pdf document.

     

    MOo9

    1. Korff, Lizzie
    2. Korver, Senna
    3. Kort, Anne
    4. Nauta, Fleur
    5. Nauta, Lisanne
    6. Kort, Jet
    7. Leegwater, Sarah
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: Vacant (coach) en Janis Bijvoet en Fleur Schaafsma (trainer)
    Trainingstijden: volgt

    Mo11-1

    1. Bark, Liz
    2. Bijvoet, Ziva
    3. Celano, Luna
    4. Dijk, Inge van
    5. Emmaneel, Luna
    6. Gootjes, Nikki
    7. Kroon, Rona van der
    8. Schimmel, Tess
    9. Wonder, Roos
     
     
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: Chantal Zeelig, Susanne Bark en Gertjan van Dijk  
    Trainingstijden: volgt

    Mo11-2

    1. Blouw, Sanne
    2. Groot, Frederique
    3. Hoogeboom, Judie
    4. Krijnsen, Fleur
    5. Poland, Babeth
    6. Schaerlaeckens, Famke
    7. Sijtsma, Quinty
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: Ilse Krijnsen, Gonny Bakker, Bart Krijnsen en Roos Hoogenboom
    Trainingstijden: volgt

    Mo13

    1. Bakker, Kris
    2. Bakker, Sofie
    3. Burger, Bonne
    4. Cheung, Melissa
    5. Goede, Maud de
    6. Groen, Kaya
    7. Harlaar, Anouk
    8. Hoogstraten, Sofie
    9. Kager, Loes
    10. Keezer, Jorna
    11. Korff, Juul
    12. Molenaar, Kathy
    13. Terpstra, Zenzi
    14. Westmeijer, Meike
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: John Kager en Fabienne Rood
    Trainingstijden: volgt

    MO15-1

    1. Baaren, Lotte van
    2. Bakels, Sanne
    3. Bel, Suus van der
    4. Brinks, Yenthe
    5. Buys, Dian
    6. Ciebien, Roksana
    7. Dekker, Iris
    8. Fledderman, Mara
    9. Graaf, May de
    10. Haijette, Michelle
    11. Heer, Floor de
    12. Hoogeboom, Suus
    13. Kool, Djem Mae
    14. Westmeyer, Yana
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: Gerard Fledderman, Mark Dekker en Frank Buys
    Trainingstijden: volgt


    MO15-2

    1. Czarnecka, Oliwia
    2. Heer, Carlijn de
    3. Heistek, Dunya
    4. Hoogeboom, Pleun
    5. Hoogstraten, Merel
    6. Koster, Sydney Autumn
    7. Krijnsen, Maud
    8. Kroon, Meike van der
    9. Negenman, Sam
    10. Phan, Esmee
    11. Ruig, Lynn
    12. Rijntjes, Fleur
    13. Veen, Isa
    14. Veghel, Jet van
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: Jeroen de Heer, Bob Negenman, Roos Hoogeboom en Miranka Hoogeboom
    Trainingstijden: volgt

    MO17-1

    1. Bakker, Maud
    2. Bijvoet, Janis
    3. Buys, Indy
    4. Dam, Noa van
    5. Gootjes, Noortje
    6. Heer, Isa de
    7. Kort, Sanne
    8. Oudes, Anne
    9. Praat, Sabine
    10. Schaafsma, Fleur
    11. Snijders, Anouk
    12. Toet, Anne
    13. Visser, Bente
    14. Visser, Selena
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


    Coach/trainer: Mike Bijvoet en Anja Koning
    Trainingstijden: volgt

     

     

    MO17-2

    1. Bark, Emma
    2. Heistek, Indiah
    3. Herman, Esmee
    4. Hessing, Fleur
    5. Hessing, Iris
    6. Kamps, Merel  
    7. Langedijk, Elle
    8. Otjes, Bibi
    9. Raat, Ilse
    10. Ruig, Donna
    11. Slikker, Dani
    12. Verweij, Lisa
    13. Vos, Lotte de
    14. Zadel, Tooske van
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

    Coach/trainer: Mike Bijvoet, Hans Otjes en Sandra Slikker
    Trainingstijden: volgt