• ST Winkel/Con Zelo DA2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 feb. 11:00ST Winkel/Con Zelo VR2 - Wiron VR1Sportpark Winkel
    10 feb. 11:00Dirkshorn VR1 - ST Winkel/Con Zelo VR2Sportpark Dirkshorn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ST Winkel/Con Zelo VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Winkel/Con Zelo VR232108447
    2VVW VR132015326
    3Saenden Vr131116514
    4Strandvogels Vr13003310-70

    Poulestanden ST Winkel/Con Zelo VR2 (B2810 Vrouwen beker zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grasshoppers Vr111004043
    2SVA Vr111005323
    3Zeemacht VR111003123
    4VIOS-W VR111002023
    5VVS 46 VR111004313
    6Zouaven (de) VR111001103
    7BFC VR100000000
    8DSOV VR100000000
    9FIT avv VR100000000
    10GeuzenMiddenmeer VR100000000
    11Hoogland VR200000000
    12LSVV VR200000000
    13Rijp (de) VR200000000
    14Sporting '70 VR300000000
    15FC Uitgeest Vr100000000
    16ST Winkel/Con Zelo VR200000000
    17vv Zwanenburg VR100000000
    18Velsen Rkvv VR310011100
    19Velsen Rkvv VR2100134-10
    20Overbos sv. VR2100135-20
    21Hercules Zaandam sc VR1100113-20
    22DESS VR1100102-20
    23Rijp (de) VR1100104-40

    Poulestanden ST Winkel/Con Zelo VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koedijk VR11082050133726
    2VVH/Velserbroek VR198103653125
    3ST ZAP/Kleine Sluis VR1951329111816
    4Wiron VR195042421315
    5De Wherevogels VR194231616014
    6ST Winkel/Con Zelo VR2104242219314
    7LSVV Vr194142315813
    8Victoria O VR183141922-310
    9Dirkshorn VR193061823-59
    10DWOW VR2102081040-306
    11ST VZV/Nieuwe Niedorp VR1100010163-620
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bel, Rowan-Britt van derTeamspeler
    Bouma, LianneTeamspeler
    Bruin, MarijnTeamspeler
    Burger, EmmaleeTeamspeler
    Conijn, DanielleTeamspeler
    Goedhart, YvankaTeamspeler
    Nolten, RomyTeamspeler
    Otjes, LolaTeamspeler
    Paap, EvaTeamspeler
    Veldman, LynnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.