Beste Spelers, Trainers, Coaches en Ouders,
Het nieuwe voetbalseizoen zit er weer aan te komen en het zal er weer eentje worden om niet te vergeten. We zullen met zijn allen ook dit seizoen rekening moeten houden met COVID 19.
Gelukkig hebben wij onder de aangepaste omstandigheden al een paar keer getraind aan het einde van het vorige seizoen. Dit seizoen zullen ook de wedstrijden er weer bijkomen.
Op de club zullen wij alle noodzakelijke maatregelen nemen om zo veilig en gezond mogelijk te kunnen sporten, we willen met zijn allen niet dat we er weer mee moeten stoppen.
Houd je dus aan de algemene richtlijnen van het RIVM en de richtlijnen op de club.
Op deze manier kunnen wij er een mooi seizoen van maken.
T.o.v. van de eerder afgegeven Corona Protocollen zijn er een paar wijzigingen :
De 1e trainingen zullen weer starten in de week van 24 t/m 28 augustus. Ook hebben wij dit jaar weer de smurfen op zaterdag onder leiding van Youri Wegman. Zij starten op zaterdag 29 augustus.
Het trainingsschema zal z.s.m. op de site worden geplaatst.
De jeugd vanaf O13 t/m de senioren zullen het weekend van 29/30 augustus starten met de 1e bekerwedstrijden. De jongste jeugd start met de reguliere competitie in het weekend van 19/20 september, zij spelen geen bekerwedstrijden.
I.v.m. het Corona virus zal er dit jaar geen opstart avond zijn voor de trainers en coaches.
Iedereen kan lekker starten op basis van het opgestelde schema.
Vanuit de kledingcommissie zal er weer gecommuniceerd worden wanneer de tassen opgehaald kunnen worden.
Een andere verandering dit jaar is de samenstelling van de TC. Een aantal enthousiaste mensen hebben zich aangemeld en zullen vanaf dit jaar met elkaar de TC voor de jeugdteams vormen.
Mocht je als trainer of coach een vraag hebben, dan kun je bij hen terecht.
Zie onderstaand het overzicht van de TC.
Voor de senioren zal dit nog verder ingevuld worden.
Overzicht leden TC Jeugd
Coördinator JO13 t/m JO19
Pascal Michorius 06-29578029 pascal@soonsalon.com
Coördinator JO8 t/m JO12
Gertjan van Dijk 06-52539238 gertvandijk38@gmail.com
Coördinator Smurfen
Youri Wegman 06-38322282 y-wegman@hotmail.com
Coördinatoren MO15 t/m MO19
Frank Buys 06-53385242 f.buys@quicknet.nl
Jeroen de Heer 06-34940458 deheer2@quicknet.nl
Coördinatoren MO11 t/m MO13
Laura Zwemmer 06-13778287 laura_zwemmer@hotmail.com
Miranka Hoogeboom 06-34956475 miranka7@kpnmail.nl
Vanuit de TC wensen wij iedereen een goed en vooral gezond seizoen toe.
V.V. Winkel
Bosstraat 94
1731 SG Winkel
T: 0224 - 54 22 92
E: info@vvwinkel.nl
Routeplanner