• Voorbereiding Seizoen 17/18 Selectie Dames 1

    14 Aug 1e Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    19 Aug      Training/Activiteit  Aanwezig 11.00 uur

    21 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training 19.30 t/m 21.00 uur

    23 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    26 Aug      Oefenwedstrijd; Winkel Da1 - West Frisia Da1

                    Aanvang;  11.30 uur  Aanwezig; 10.00 uur

    28 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    2   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    4   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    6   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    9   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    11 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    13 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    18 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur 

    20 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    23 Sep      Start Competitie! VRIJ !! CORSO WEEKEND!

    25 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    27 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Sep      1e competitie Wedstrijd!

    Dames zoals jullie zien zijn we de eerste competitie dag vrij!

    Dit houd wel in dat we het eerste inhaalweekend moeten spelen!

    houd hier alvast rekening mee in jullie planning.

    Zo gauw de bekerwedstrijden bekend zijn, zet ik het erop

     

     

     

     

     

  • Zondag 26 aug Wedstrijd ; Winkel Da1 - West Frisia Da1

    Aanvang  ; 11.30 uur

    Aanwezig ; 10.00 uur

    Selectie ;

    1. Pascha
    2. Melissa
    3. Madelon
    4. Samantha
    5. Brechtje
    6. Fleur
    7. Maryze
    8. Madeleine
    9. Noortje
    10. Simone
    11. Milou
    12. Roos
    13. Fabienne
    14. Jaimy
    15. Eva
    16. Isabelle
    17. Danielle
    18. janine
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Winkel VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Blokdijk, Mats
    Blokdijk-Teerhuis, Irene
    Linstra, Ruilof
    Zijlstra, Linda
    Zijlstra, Mario
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag/Donderdag
    19.30 t/m 2100
    Veld B
    Kleedkamer 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.