• Voorbereiding Seizoen 17/18 Selectie Dames 1

    14 Aug 1e Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    19 Aug      Training/Activiteit  Aanwezig 11.00 uur

    21 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training 19.30 t/m 21.00 uur

    23 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    26 Aug      Oefenwedstrijd; Winkel Da1 - West Frisia Da1

                    Aanvang;  11.30 uur  Aanwezig; 10.00 uur

    28 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    2   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    4   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    6   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    9   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    11 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    13 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    18 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur 

    20 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    23 Sep      Start Competitie! VRIJ !! CORSO WEEKEND!

    25 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    27 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Sep      1e competitie Wedstrijd!

    Dames zoals jullie zien zijn we de eerste competitie dag vrij!

    Dit houd wel in dat we het eerste inhaalweekend moeten spelen!

    houd hier alvast rekening mee in jullie planning.

    Zo gauw de bekerwedstrijden bekend zijn, zet ik het erop

     

     

     

     

     

  • Zondag 26 aug Wedstrijd ; Winkel Da1 - West Frisia Da1

    Aanvang  ; 11.30 uur

    Aanwezig ; 10.00 uur

    Selectie ;

    1. Pascha
    2. Melissa
    3. Madelon
    4. Samantha
    5. Brechtje
    6. Fleur
    7. Maryze
    8. Madeleine
    9. Noortje
    10. Simone
    11. Milou
    12. Roos
    13. Fabienne
    14. Jaimy
    15. Eva
    16. Isabelle
    17. Danielle
    18. janine
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Winkel VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Winkel Vr120132546281841
    2WSV 1930 VR120124439192040
    3Kennemers (de) VR120124435171840
    4KFC VR12010373627933
    5Hillegom sv VR12095643291432
    6DWOW Vr1207582522326
    7Sporting '70 VR12080123749-1224
    8Bunnik '73 VR12072112637-1123
    9Medemblik FC Vr12063113439-521
    10Alcmaria Victrix VR12044122653-2716
    11WVC VR12044121845-2716

    Poulestanden Winkel VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Winkel Vr13210241237
    2JVC VR132107347
    3DWOW Vr131027523
    4Zeevogels VR13003332-290

    Poulestanden Winkel VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odysseus '91 Vr211006063
    2Wartburgia asv VR211006153
    3IJFC VR111005143
    4Saestum VR111005143
    5Kennemers (de) VR111005233
    6Blokkers de Vr111004133
    7DVVA csv. Vr211004133
    8Zwaluwen Utrecht '11 VR111004223
    9Domstad Majella VR111002023
    10Wartburgia asv Vr311002023
    11JVC VR111003213
    12Overbos sv. VR111003213
    13Delta Sports '95 FC VR111002113
    14Hoogland VR111002113
    15Limmen Vr111002113
    16WSV 1930 VR111002113
    17WV-HEDW VR111003303
    18Alcmaria Victrix VR111002203
    19DSS VR211002203
    20Gooi 't sc VR200000000
    21Medemblik FC Vr100000000
    22Soest SO Vr100000000
    23Almere FC VR110013300
    24Always Forward VR110012200
    25Kadoelen sv. VR110012200
    26KFC VR1100123-10
    27Winkel Vr1100123-10
    28Bunnik '73 VR1100112-10
    29FC Driebergen VR1100112-10
    30Hillegom sv VR1100112-10
    31Sporting '70 VR1100112-10
    32Vreeswijk VR1100124-20
    33Hercules VR1100102-20
    34Odysseus '91 VR3100102-20
    35SDZ VR1100125-30
    36Buitenveldert sc. VR4100114-30
    37DOVO VR1100114-30
    38Faja Lobi KDS Vr1100115-40
    39't Goy VR1100115-40
    40IJsselmeervogels VR1100116-50
    41IJFC VR2100106-60
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Berndt, Ben
    Bijvoet, John
    Euser, Marijne
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Borst, Maryze
    Bruin, Brechtje de
    Danenberg, Milou
    Groot, Pascha
    Hogervorst, Fleur
    Hoogeboom, Roos
    Koopman, Simone
    Rood, Fabienne
    Veldboer, Samantha
    Visser, Jaimy
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag/Donderdag
    19.30 t/m 2100
    Veld B
    Kleedkamer 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.