• Voorbereiding Seizoen 17/18 Selectie Dames 1

    14 Aug 1e Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    19 Aug      Training/Activiteit  Aanwezig 11.00 uur

    21 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training 19.30 t/m 21.00 uur

    23 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    26 Aug      Oefenwedstrijd; Winkel Da1 - West Frisia Da1

                    Aanvang;  11.30 uur  Aanwezig; 10.00 uur

    28 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    2   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    4   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    6   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    9   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    11 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    13 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    18 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur 

    20 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    23 Sep      Start Competitie! VRIJ !! CORSO WEEKEND!

    25 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    27 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Sep      1e competitie Wedstrijd!

    Dames zoals jullie zien zijn we de eerste competitie dag vrij!

    Dit houd wel in dat we het eerste inhaalweekend moeten spelen!

    houd hier alvast rekening mee in jullie planning.

    Zo gauw de bekerwedstrijden bekend zijn, zet ik het erop

     

     

     

     

     

  • Zondag 26 aug Wedstrijd ; Winkel Da1 - West Frisia Da1

    Aanvang  ; 11.30 uur

    Aanwezig ; 10.00 uur

    Selectie ;

    1. Pascha
    2. Melissa
    3. Madelon
    4. Samantha
    5. Brechtje
    6. Fleur
    7. Maryze
    8. Madeleine
    9. Noortje
    10. Simone
    11. Milou
    12. Roos
    13. Fabienne
    14. Jaimy
    15. Eva
    16. Isabelle
    17. Danielle
    18. janine
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Winkel VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Berghuizen VR113102151114032
    2Velsen Rkvv VR11484243251828
    3SEP VR11475233211226
    4De Tukkers VR11481532221025
    5Victoria Boys VR1147343430424
    6DVC '26 VR11472535181723
    7Winkel Vr1135441933-1419
    8SDO VR1144373537-215
    9RKDEO VR1154291738-2114
    10Rigtersbleek VR11541102748-2113
    11Buitenveldert sc. VR2142481732-1510
    12Blokkers de Vr11413102048-286

    Poulestanden Winkel VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Winkel Vr132107167
    2Buitenveldert sc. VR131116334
    3Blokkers de Vr1310225-33
    4Antibarbari VR13102511-63

    Poulestanden Winkel VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ter Leede VR11100100103
    2Saestum VR1110012393
    3FC Eindhoven AV VR111009183
    4Be Quick '28 VR111008083
    5Saestum VR211008083
    6Reiger Boys VR111005053
    7DTS '35 Ede VR111005143
    8Nooit Gedacht VR111005233
    9RVVH VR111004133
    10Berkum VR111005323
    11IJFC VR111002023
    12Wartburgia asv VR211002023
    13Eldenia VR111002113
    14RKSV Nuenen VR111002113
    15Oranje Nassau VR111002113
    16S.C. Stiens VR111002113
    17Barendrecht VR111001013
    18FC Berghuizen VR111001013
    19Wartburgia asv VR111001103
    20ACV VR100000000
    21Oranje Nassau VR200000000
    22De Tukkers VR100000000
    23SSS VR110011100
    24AZSV VR1100112-10
    25Heerenveense Boys VR1100112-10
    26Maarssen Vr1100112-10
    27RCL VR1100112-10
    28Trekvogels VR1100101-10
    29SC 't Zand VR1100101-10
    30ST Sparta/JVOZ VR1100135-20
    31Bavel VR1100102-20
    32Rijnvogels, fc VR1100102-20
    33ST SV Someren/NWC VR1100125-30
    34Hontenisse VR1100114-30
    35Victoria Boys VR1100115-40
    36Winkel Vr1100105-50
    37FC Eindhoven AV VR2100119-80
    38SEP VR1100108-80
    39Witkampers VR1100108-80
    40Orion VR11001312-90
    41UDI'19/CSU VR11001010-100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.SEP VR1 - Winkel VR1
  • Staf

    Naam
    Berndt, Ben
    Bijvoet, John
    Euser, Marijne
    Linstra, Ruilof
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brand, Sanne
    Bruijn, Brechtje de
    Danenberg, Milou
    Groot, Pascha
    Hendriksen, Chantal
    Hogervorst, Fleur
    Hoogeboom, Roos
    Koopman, Simone
    Rood, Fabienne
    Veldboer, Samantha
    Visser, Jaimy
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag/Donderdag
    19.30 t/m 2100
    Veld B
    Kleedkamer 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.