• Voorbereiding Seizoen 17/18 Selectie Dames 1

    14 Aug 1e Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    19 Aug      Training/Activiteit  Aanwezig 11.00 uur

    21 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training 19.30 t/m 21.00 uur

    23 Aug      Training  Aanwezig 19.15  Training  19.30 t/m 21.00 uur

    26 Aug      Oefenwedstrijd; Winkel Da1 - West Frisia Da1

                    Aanvang;  11.30 uur  Aanwezig; 10.00 uur

    28 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Aug      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    2   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    4   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    6   Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    9   Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    11 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    13 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    16 Sep      Bekerwedstrijd; nog niet bekend/Activiteit

    18 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur 

    20 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    23 Sep      Start Competitie! VRIJ !! CORSO WEEKEND!

    25 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    27 Sep      Training  19.30 t/m 21.00 uur

    30 Sep      1e competitie Wedstrijd!

    Dames zoals jullie zien zijn we de eerste competitie dag vrij!

    Dit houd wel in dat we het eerste inhaalweekend moeten spelen!

    houd hier alvast rekening mee in jullie planning.

    Zo gauw de bekerwedstrijden bekend zijn, zet ik het erop

     

     

     

     

     

  • Zondag 26 aug Wedstrijd ; Winkel Da1 - West Frisia Da1

    Aanvang  ; 11.30 uur

    Aanwezig ; 10.00 uur

    Selectie ;

    1. Pascha
    2. Melissa
    3. Madelon
    4. Samantha
    5. Brechtje
    6. Fleur
    7. Maryze
    8. Madeleine
    9. Noortje
    10. Simone
    11. Milou
    12. Roos
    13. Fabienne
    14. Jaimy
    15. Eva
    16. Isabelle
    17. Danielle
    18. janine
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    19 okt. 12:00Winkel VR1 - Reiger Boys VR1Te spelen
    27 okt. 11:30Rigtersbleek VR1 - Winkel VR1Te spelen
    3 nov. 11:30Winkel VR1 - SEP VR1Te spelen
    10 nov. 11:30Winkel VR1 - De Tukkers VR1Te spelen
    17 nov. 14:00RKDEO VR1 - Winkel VR1Te spelen
    24 nov. 11:30Winkel VR1 - DVC '26 VR1Te spelen
    1 dec. 11:30Blokkers de VR1 - Winkel VR1Te spelen
    8 dec. 13:00SDO VR1 - Winkel VR1Te spelen
    15 dec. 11:30Buitenveldert sc. VR2 - Winkel VR1Te spelen
    26 jan. 11:30Winkel VR1 - FC Berghuizen VR1Te spelen
    2 feb. 11:30Winkel VR1 - Buitenveldert sc. VR2Te spelen
    9 feb. 11:00De Tukkers VR1 - Winkel VR1Te spelen
    1 mrt. 11:30Winkel VR1 - RKDEO VR1Te spelen
    8 mrt. 14:00FC Berghuizen VR1 - Winkel VR1Te spelen
    15 mrt. 11:30Winkel VR1 - Victoria Boys VR1Te spelen
    29 mrt. 12:30DVC '26 VR1 - Winkel VR1Te spelen
    5 apr. 11:30Winkel VR1 - Blokkers de VR1Te spelen
    19 apr. 11:30Winkel VR1 - SDO VR1Te spelen
  • Poulestanden Winkel VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Tukkers VR144001741312
    2Victoria Boys VR14310126610
    3RKDEO VR1430179-29
    4Velsen Rkvv VR1421111657
    5DVC '26 VR1420210556
    6SEP VR131204135
    7FC Berghuizen VR131119634
    8Winkel Vr1210125-33
    9Rigtersbleek VR14103713-63
    10SDO VR140131114-31
    11Buitenveldert sc. VR23003313-100
    12Blokkers de Vr13003415-110

    Poulestanden Winkel VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Winkel Vr132107167
    2Buitenveldert sc. VR131116334
    3Blokkers de Vr1310225-33
    4Antibarbari VR13102511-63

    Poulestanden Winkel VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV VR111009183
    2ACV VR100000000
    3AZSV VR100000000
    4Barendrecht VR100000000
    5Bavel VR100000000
    6Be Quick '28 VR100000000
    7FC Berghuizen VR100000000
    8Berkum VR100000000
    9Buitenveldert sc. VR100000000
    10DTS '35 Ede VR100000000
    11Eldenia VR100000000
    12SVO Fortuna'54 VR100000000
    13Heerenveense Boys VR100000000
    14Hontenisse VR100000000
    15IJFC VR100000000
    16ST Sparta/JVOZ VR100000000
    17Maarssen Vr100000000
    18Nooit Gedacht VR100000000
    19RKSV Nuenen VR100000000
    20Oranje Nassau VR100000000
    21Oranje Nassau VR200000000
    22Orion VR100000000
    23RCL VR100000000
    24Reiger Boys VR100000000
    25Rijnvogels, fc VR100000000
    26RVVH VR100000000
    27Saestum VR100000000
    28Saestum VR200000000
    29SEP VR100000000
    30ST SV Someren/NWC VR100000000
    31SSS VR100000000
    32S.C. Stiens VR100000000
    33Ter Leede VR100000000
    34Trekvogels VR100000000
    35De Tukkers VR100000000
    36UDI'19/CSU VR100000000
    37Victoria Boys VR100000000
    38Wartburgia asv VR200000000
    39Wartburgia asv VR100000000
    40Winkel Vr100000000
    41Witkampers VR100000000
    42Woezik VR100000000
    43SC 't Zand VR100000000
    44FC Eindhoven AV VR2100119-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.Victoria Boys VR1 - Winkel VR14 - 0
    13 okt.Winkel VR1 - Velsen Rkvv VR12 - 1
  • Staf

    Naam
    Berndt, Ben
    Bijvoet, John
    Euser, Marijne
    Linstra, Ruilof
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Borst, Maryze
    Brand, Sanne
    Danenberg, Milou
    Groot, Pascha
    Hendriksen, Chantal
    Hogervorst, Fleur
    Hoogeboom, Roos
    Koopman, Simone
    Rood, Fabienne
    Veldboer, Samantha
    Visser, Jaimy
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag/Donderdag
    19.30 t/m 2100
    Veld B
    Kleedkamer 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.