• Lid worden?

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeldKl.thuisKl.uit
    28 nov. 20:40Winkel-Boekel b.v. VR1GSV VR1regulierNiedorp veld 1
    30 nov. 19:00Winkel JO15-1ZAP JO15-2JMregulierveld 2 - B-veld14
    3 dec. 08:30Schagen United JO13-3Winkel JO13-1regulierveld 1 - Vomar0102
    3 dec. 09:00Grasshoppers JO9-1Winkel JO9-1regulierveld A (hoofd) A1
    3 dec. 09:30Winkel JO10-2ALC JO10-1regulierveld 3 A1 - F-veld
    3 dec. 09:30Winkel JO12-1HCSC JO12-1regulierveld 2 A - B-veld
    3 dec. 09:30Winkel MO11-1Medemblik FC MO11-1regulierveld 2 B - B-veld
    3 dec. 09:30Winkel JO7-1ZAP JO7-1regulier
    3 dec. 09:50Winkel JO7-1Nieuwe Niedorp JO7-1regulierVeld 2A A2
    3 dec. 10:10Petten JO7-1Winkel JO7-1regulierVeld 2A A1
    3 dec. 11:00Grasshoppers JO11-2Winkel JO11-1regulierveld A (hoofd) B
    3 dec. 11:30Winkel MO15-1s.v. Enkhuizen MO15-1regulierveld 1 - A-veld
    3 dec. 11:30Winkel MO13-1SV Spartanen MO13-1regulierveld 2 - B-veld
    3 dec. 11:30Winkel JO8-2ZAP JO8-1regulier
    3 dec. 12:00Vrone JO15-2Winkel JO15-2regulierveld A
    3 dec. 14:00Winkel MO17-1Medemblik FC MO17-1regulierveld 1 - A-veld
    3 dec. 14:00Winkel JO15-1JVC JO15-2regulierveld 2 - B-veld
    4 dec. 09:30SV Spartanen JO17-2Winkel JO17-1regulierveld A27
    4 dec. 09:45Winkel 3Flevo 2regulierveld 2 - B-veld
    4 dec. 11:30Winkel VR1Schijf VR1regulierveld 1 - A-veld
    4 dec. 11:45Winkel 2Con Zelo 2regulierveld 2 - B-veld
    4 dec. 12:00Nieuwe Niedorp VR1Winkel VR2regulierveld 2 - B veld
    4 dec. 13:45Winkel 4FC Den Helder 3regulierveld 2 - B-veld
    4 dec. 14:00Winkel 1Dirkshorn 1regulierveld 1 - A-veld
    9 dec. 19:15GSV VR1Winkel-Boekel b.v. VR1regulierAlkmaar-Noord veld 1
    10 dec. 08:45Reiger Boys MO11-1Winkel MO11-1regulier
    10 dec. 09:00Medemblik FC JO10-2Winkel JO10-2regulierveld 6 A2 - P1
    10 dec. 09:30Winkel JO8-1HCSC JO8-1regulierveld 3 A1 - F-veld
    10 dec. 09:30Winkel JO11-1Kaagvogels,JO11-1JMregulierveld 2 A - B-veld
    10 dec. 09:40Petten JO7-1Winkel JO7-1regulierveld 1 A2 - A-veld
    10 dec. 10:00Winkel JO7-1Hollandia T JO7-2regulierveld 1 A1 - A-veld
    10 dec. 10:30Opperdoes JO8-1Winkel JO8-2regulierveld 1 A1
    10 dec. 10:45VZV JO12-1Winkel JO12-1regulierveld 2 B
    10 dec. 11:00Winkel JO9-1Hollandia T JO9-1regulierveld 3 A1 - F-veld
    10 dec. 11:00Sporting Andijk MO13-1Winkel MO13-1regulierveld 1
    10 dec. 12:00Winkel JO15-2Victoria O JO15-3regulierveld 1 - A-veld
    10 dec. 12:00Winkel JO13-1HCSC JO13-1regulierveld 2 - B-veld
    10 dec. 12:30Dirkshorn MO17-1Winkel MO17-1regulierVeld B
    10 dec. 12:30DWOW JO15-1Winkel JO15-1regulierveld 2
    10 dec. 14:00VVW MO15-1 (9-tal)Winkel MO15-1regulierveld 2 - B veld
    11 dec. 10:00JVC 3Winkel 3regulierveld 3
    11 dec. 10:30Winkel VR2VIOS-W VR2regulierveld 2 - B-veld
    11 dec. 10:30Winkel 2Alkmaarsche Boys 3regulierveld 1 - A-veld
    11 dec. 10:30Succes 6Winkel 4regulierveld 1 - A-veld
    11 dec. 14:00Winkel JO17-1DWB JO17-1regulierveld 1 - A-veld
    11 dec. 14:00Velsen Rkvv VR1Winkel VR1regulierveld 1
    11 dec. 14:00Zeemacht 1Winkel 1regulierveld 1