• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 11:30Winkel VR1 - Victoria Boys VR1Sportpark Winkel
    6 feb. 14:00RKDEO VR1 - Winkel VR1Sportpark Centrum
    13 feb. 11:30Winkel VR1 - SDO VR1Sportpark Winkel
  • Poulestanden Winkel VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDO VR186022491518
    2De Tukkers VR155001431115
    3Hoogland VR175021810815
    4Victoria Boys VR154011981112
    5Velsen Rkvv VR163121612410
    6Rigtersbleek VR15302121119
    7Antibarbari VR16213131217
    8Winkel Vr17214211657
    9SEP VR16114816-84
    10Buitenveldert sc. VR26105724-173
    11RKDEO VR17007839-310

    Poulestanden Winkel VR1 (B2400 Vrouwen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv VR122005056
    2Winkel Vr121015143
    3Buitenveldert sc. VR2200209-90
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Berndt, Ben
    Bijvoet, Mike
    Linstra, Ruilof

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Naam
    Brand, Sanne
    Dam, Noa van
    Danenberg, Milou
    Dekker, Ize
    Groot, Pascha
    Hendriksen, Chantal
    Hogervorst, Fleur
    Hoogeboom, Roos
    Koopman, Simone
    Schaafsma, Fleur
    Visser, Selena
    Winder, Lotte
    Zijlstra, Melissa

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Winkel VR1

    VS

    Victoria Boys VR1

    30 januari 202211:30 uur
    Sportpark Winkel A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Winkel VR1

    530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd